O nás

O Nas

DDC je špičková DNA laboratoř zaměřená na rozvoj inovativních produktů a služeb v oblasti genetického testování. S použitím nejnovější technologie zajistíme v našich laboratořích přesnost, spolehlivost a komplexnost každého jednotlivého případu. Poskytujeme odborné konzultace a podporu ve všech oblastech testování DNA. Náš tým genetiků a odborníků zaručuje maximální profesionalitu a naprostou diskrétnost našich služeb.

Jako mezinárodně uznávaná DNA laboratoř vás můžeme ujistit o kvalitě našich DNA anlýz a doporučit naše genetické testy jak pro osobní potřebu tak pro právní účely.

O Nas

DDC je špičková DNA laboratoř zaměřená na rozvoj inovativních produktů a služeb v oblasti genetického testování. S použitím nejnovější technologie zajistíme v našich laboratořích přesnost, spolehlivost a komplexnost každého jednotlivého případu. Poskytujeme odborné konzultace a podporu ve všech oblastech testování DNA. Náš tým genetiků a odborníků zaručuje maximální profesionalitu a naprostou diskrétnost našich služeb.

Jako mezinárodně uznávaná DNA laboratoř vás můžeme ujistit o kvalitě našich DNA anlýz a doporučit naše genetické testy jak pro osobní potřebu tak pro právní účely.

Přesnost a spolehlivost

Test DNA se provádí dvakrát

Vzorky pro každý cahin-of-custody případ provádějí dva nezávislé týmy odborníků, kteří porovnáním testů potvrdí integritu výsledků.

V našich laboratořích pracují prověření odborníci

Náš vědecký tým má mnohaleté zkušenosti v genetickém testování a dokáže výsledky testů DNA přesně interpretovat. Každý test je před zveřejněním revidován zkušeným a kvalifikovaným odborníkem.

V případě potřeb se provádí rozšířená analýza

Pokud je k zajištění přesných výsledků třeba, naše laboratoř analyzuje další znaky DNA. Rozšířené testování se často provádí např. v situacích genetické mutace.

Špičkově vybavené laboratoře

Naše laboratoř je vybavena nejmodernější technologií pro testování DNA. PCR termocykléry, robotické systémy a genetické analyzátory redukují výskyt pochybení a zajišťují spolehlivost a přesnost výsledků testů.

DDC je akreditovaná laboratoř

DDC poskytuje svým klientům špičkovou kvalitu služeb testování DNA. Je akreditováno certifikátem ISO/IEC 17025, AABB, ASCLD/LAB, CAP, NYSDOH a CLIA. Další informace o těchto institucích najdete níže.

Prověřená kvalita

Akreditační instituce podporují vysokou kvalitu laboratorních služeb a bezpečnost klientů. Aby organizace akreditaci získala, zařízení musí odpovídat současným standardům, jejichž splnění je pak symbolem závazku poskytovat kvalitní produkty a služby. Akreditační programy se snaží zajistit bezpečný odběr, zpracování, testování, distribuci a administraci nejrůznějších služeb. Většina akreditačních orgánů kombinuje mezinárodně přijatá kritéria s příslušnými technickými požadavky na různé testy.

Další informace o našich akreditacích >>