Domácí DNA test otcovství

Testování otcovství pomocí DNA je velmi přesná metoda, která byla poprvé použita na počátku 90. let. Postupně se stala zlatým standardem pro identifikaci. Každý rok tisíce mužů i žen sáhne po testu DNA, aby odhalili možná nejdůležitější skutečnost svého života – otcovství.

Co je domácí test otcovství DNA?

Domácí test DNA nebo-li informativní test určení otcovství “pro klid duše” je test DNA, při kterém jsou vzorky DNA odebrány doma bez identifikace totožnosti testovaných osob a chain-of-custody dokumentace (potřebné pro akreditovaný test otcovství).

Pomocí zaslané či vyzvednuté odběrové sady, při dodržení pokynů, můžete snadno odebrat vzorky DNA od zúčastněných stran – nejčastěji pak údajného otce a dítěte. Postup je velmi snadný se 100% úspěšností (pokud budete postupovat podle popsaných kroků). Potom odešlete aplikátory se vzorky zpět k nám do DDC a okamžitě se začne testovat.

Jak test DNA prokáže otcovství?

Dítě zdědí polovinu své DNA od každého biologického rodiče. Při testu otcovství je izolována DNA od dítěte i údajného otce. Získaná DNA se v laboratoři analyzuje a pokud se DNA shoduje v každém testovaném znaku, je to důkaz, že údajný otec je biologickým rodičem.

Jsou domácí DNA testy přesné?

Domácí testy otcovství DNA jsou velmi přesné, pokud jsou prováděny zkušenými odborníky v akreditované laboratoři. Naše laboratoř je ISO / IEC 17025 akreditovaná, což je jeden z důkazů vědecky spolehlivého testování. Náš vysoce kvalifikovaný tým je připraven odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se procesu testování a interpretace výsledků.

Kolik stojí test otcovství?

Cena domácího testu otcovství je nižší než cena akreditovaného testu, protože se nepostupuje dle chain-of-custody (včetně identifikace totožnosti testovaných) a dalších prvků nezbytných pro právní dokument. Proto, pokud je hlavním cílem váš klid, je cenově výhodnější domácí test otcovství již od 2400 Kč. Pro váš klid, DDC nabízí:

 • Vysoce kvalitní analýzu při každém testu DNA
 • Každý test je prováděn dvakrát kvůli přesnosti
 • Laboratoř je monitorována nejpřísnějšími akreditačními organizacemi

Proč bych měl zvolit DDC pro domácí test otcovství?

Experti v laboratořích DDC jsou jedni z nejlepších a jejich kolektivní znalosti přispívají k efektivnímu provádění testů DNA. V našich “state-of-art“ laboratořích tito vysoce kvalifikovaní technici a vědci udržují tu nejvyšší kvalitu a standardy DNA analýz.

Jsme odborníci a vydáváme jen výsledky testů otcovství, na které se můžete spolehnout: RYCHLÉ, PŘESNÉ, DŮVĚRNÉ.

Jak začít?

Pokud stále máte dotazy ohledně testu otcovství, nebo nevíte který test je pro vás vhodný, zavolejte nám na číslo +420234093841 a my vám poradíme. Pokud jste připraveni test podstoupit, jednoduše si objednejte test otcovství.

Poznámka: Výsledky testu paternity pro klid duše nejsou právně obhajitelné.

Výhody testu otcovství pro osobní potřebu:

 • Rychlé výsledky

  Velmi přesné výsledky již za 2-3 pracovní dny od obdržení vzorků

 • Snadný odběr

  Vzorek DNA se získá bukálním stěrem

 • null

  Nízké náklady

  Naše test jsou přesné a finančně dostupné

 • Diskrétní

  Diskrétní nakládání s daty všech výsledků

Domácí DNA test otcovství

od 2400 Kč

Objednejte