Testování otcovství pomocí DNA je velmi přesná metoda, která byla poprvé použita na počátku 90. let. Postupně se stala zlatým standardem pro identifikaci. Každý rok tisíce mužů i žen sáhne po testu DNA, aby odhalili možná nejdůležitější skutečnost svého života – otcovství.

Co je domácí test otcovství DNA?

Domácí test DNA nebo-li informativní test určení otcovství “pro klid duše” je test DNA, při kterém jsou vzorky DNA odebrány doma bez identifikace totožnosti testovaných osob a chain-of-custody dokumentace (potřebné pro akreditovaný test otcovství).

Pomocí zaslané či vyzvednuté odběrové sady, při dodržení pokynů, můžete snadno odebrat vzorky DNA od zúčastněných stran – nejčastěji pak údajného otce a dítěte. Postup je velmi snadný se 100% úspěšností (pokud budete postupovat podle popsaných kroků). Potom odešlete aplikátory se vzorky zpět k nám do DDC a okamžitě se začne testovat.

Jak test DNA prokáže otcovství?

Dítě zdědí polovinu své DNA od každého biologického rodiče. Při testu otcovství je izolována DNA od dítěte i údajného otce. Získaná DNA se v laboratoři analyzuje a pokud se DNA shoduje v každém testovaném znaku, je to důkaz, že údajný otec je biologickým rodičem.

Jsou domácí DNA testy přesné?

Domácí testy otcovství DNA jsou velmi přesné, pokud jsou prováděny zkušenými odborníky v akreditované laboratoři. Naše laboratoř je ISO / IEC 17025 akreditovaná, což je jeden z důkazů vědecky spolehlivého testování. Náš vysoce kvalifikovaný tým je připraven odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se procesu testování a interpretace výsledků.

Kolik stojí test otcovství?

Cena domácího testu otcovství je nižší než cena akreditovaného testu, protože se nepostupuje dle chain-of-custody (včetně identifikace totožnosti testovaných) a dalších prvků nezbytných pro právní dokument. Proto, pokud je hlavním cílem váš klid, je cenově výhodnější domácí test otcovství již od 2400 Kč. Pro váš klid, DDC nabízí:

 • Vysoce kvalitní analýzu při každém testu DNA
 • Každý test je prováděn dvakrát kvůli přesnosti
 • Laboratoř je monitorována nejpřísnějšími akreditačními organizacemi

Proč bych měl zvolit DDC pro domácí test otcovství?

Experti v laboratořích DDC jsou jedni z nejlepších a jejich kolektivní znalosti přispívají k efektivnímu provádění testů DNA. V našich “state-of-art“ laboratořích tito vysoce kvalifikovaní technici a vědci udržují tu nejvyšší kvalitu a standardy DNA analýz.

Jsme odborníci a vydáváme jen výsledky testů otcovství, na které se můžete spolehnout: RYCHLÉ, PŘESNÉ, DŮVĚRNÉ.

Jak začít?

Pokud stále máte dotazy ohledně testu otcovství, nebo nevíte který test je pro vás vhodný, zavolejte nám na číslo +420234093841 a my vám poradíme. Pokud jste připraveni test podstoupit, jednoduše si objednejte test otcovství.

Poznámka: Výsledky testu paternity pro klid duše nejsou právně obhajitelné.

Výhody testu otcovství pro osobní potřebu:

 • Rychlé výsledky

  Velmi přesné výsledky již za 2-3 pracovní dny od obdržení vzorků

 • Snadný odběr

  Vzorek DNA se získá bukálním stěrem

 • null

  Nízké náklady

  Naše test jsou přesné a finančně dostupné

 • Diskrétní

  Diskrétní nakládání s daty všech výsledků

Domácí DNA test otcovství

od 2400 Kč

Objednejte