Test DNA může
změnit váš život.

DNA test otcovství již od 2400 Kč
Snadný, spolehlivý a bezpečný

DNA Diagnostické Centrum (DDC) je světovou špičkou ve vývoji inovativních metod testování DNA. Tyto technologie zajistí přesnost, spolehlivost a integritu každého provedeného testu v našich akreditovaných laboratořích, na který po celou dobu pečlivě dohlížejí naši genetici.

Test DNA může změnit váš život.

DNA Diagnostické Centrum (DDC) je světovou špičkou ve vývoji inovativních metod testování DNA. Tyto technologie zajistí přesnost, spolehlivost a integritu každého provedeného testu v našich akreditovaných laboratořích, na který po celou dobu pečlivě dohlížejí naši genetici.

DNA test otcovství již od 2400 Kč
Snadný, spolehlivý a bezpečný

Proč zvolit DDC?

Našim klientům nabízíme odbornou konzultaci ke všem typům testů DNA – paternita (otcovství), maternita, testy sourozenců, test prarodičů, genealogické testy, DNA testy zdraví a forenzní testy DNA. DDC má širokou nabídku DNA testů a zajišťuje celý proces od odběru vzorků, odborné konzultace, laboratorní analýzy až po asistenci při interpretaci výsledků týmem kvalifikovaných odborníků.

Naše laboratoř je mezinárodně certifikovaná organizací ACLASS Accreditation Services (ISO/IEC 17025) a ASCLD/LAB.

Vyberte si test DNA podle vašich potřeb

Test otcovství

Určení otcovství

Prenatální test otcovství

Určení otcovství před narozením

Test mateřství

Určení mateřství

Test prarodiče

Potvrzení vztahu když rodič není k dispozici

Test sourozenci

Potvrzení sourozeneckého vztahu

Test dvojčata

Potvrzení vztahu mezi dvojčaty

Rekonstrukce DNA

Porovnání DNA dítěte s potenciálním příbuzným

Testy teta/strýc

Potvrzení vztahu dítěte k sourozenci otce

Test chromozómu Y

Porovnání mužské DNA po otcovské linii

Test mtDNA

Potvrzení biologického vztahu po mateřské linii

Imigrační DNA testy

Prokázání biologického vztahu pro imigrační účely

Testy Původu

Sestavení genetického původu

Skin DNA testy

Porozumět svému genotypu kůže pro lepší zdraví pokožky

Veterinární DNA

Určení zda váš mazlíček má dědičné vlastnosti nebo onemocnění

Máte další otázky?

Obvyklé dotazy

Je pro test DNA potřeba krev?

U většiny testů je odpověď NE. Vzorky DNA pro naše testy se snadno a bezbolestně odebírají třením sterilního aplikátoru o povrch ústní dutiny. Aplikátor absorbuje buňky potřebné pro analýzu DNA. Toto se nazývá bukální stěr. Jediný typ testu DNA, který vyžaduje vzorek krve, je specializované prenatální vyšetření.

Jaký je věkový limit pro test DNA?

Test DNA lze provést před narozením pomocí prenatálního testu a kdykoliv během života. Stručně řečeno, neexistuje věková hranice pro test DNA.

Jak obdržím své výsledky testu?

Výsledky většiny testů jsou odeslány do 7 pracovních dnů po obdržení vzorků. Některé z našich složitějších testů trvají déle. Výsledky jsou zasílány v elektronické nebo písemné zprávě, která obsahuje informace o potvrzení nebo vyloučení biologického vztahu.

Jak přesné jsou výsledky testu?

Aplikované technologie v testech DNA přináší velmi přesné výsledky. Výsledek testu “potvrzení vztahu” potvrzdí biologický vztah s pravděpodobností vyšší než 99%, zatímco výsledek testu “vyloučení vztahu” potvrdí, že neexistuje mezi testovanými žádný biologický vztah se 100% jistotou.

Jaký druh souhlasu je pro testy nutný?

Souhlas se vyžaduje od všech osob, které budou testovány. V případě dětí může rodič nebo zákonný zástupce dát potřebné svolení. Formuláře souhlasu jsou součástí odběrové sady pro odběr vzorků, kterou obdržíte poštou nebo osobně vyzvednete.

Jak správně odeberu vzorek?

Nebojte se! Pokud při odběru vzorku sterilním aplikátorem důkladně třete vatový konec aplikátoru o povrch vnitřku úst, odeberet tak dostatek buněk pro analýzu. Vždy se přesvěčte, že jste vyplnili požadované informace na obálkách se vzorky!

Kontaktujte nás