DNA testy otcovství

DNA testy otcovství

Test otcovství DNA může zodpovědět řadu otázek. Při rozhodování který test vybrat je nutné pečlivě zvážit účel testu. Informativní DNA test otcovství pro vlastní potřebu, kdy odběr vzorků probíhá mimo naše odběrové centrum (např. doma), nemůže být použit pro právní úkony. Není tedy nutný odběr pracovníkem našeho centra, monitorovaný postup chain-of-custody, legalizace a další náklady s tímto spojené.

 Nejste si jisti, který test je nejvhodnější pro vaše potřeby? Jeden z našich zkušených pracovníků zákaznické podpory vám pomůže s výběrem.

DNA testy otcovství

Test otcovství DNA může zodpovědět řadu otázek. Při rozhodování který test vybrat je nutné pečlivě zvážit účel testu. Informativní DNA test otcovství pro vlastní potřebu, kdy odběr vzorků probíhá mimo naše odběrové centrum (např. doma), nemůže být použit pro právní úkony. Není tedy nutný odběr pracovníkem našeho centra, monitorovaný postup chain-of-custody, legalizace a další náklady s tímto spojené.

Nejste si jisti, který test je nejvhodnější pro vaše potřeby? Jeden z našich zkušených pracovníků zákaznické podpory vám pomůže s výběrem.

Který z DNA testů otcovství je vhodný pro vaši situaci?

Domácí DNA test otcovství

Bukální vzorek (ústní výtěr) k informativnímu testu otcovství pro klid duše lze odebrat doma. Jednoduché instrukce přiložené k odběrové sadě vám pomohou při odběru genetického materiálu.

Test otcovství pro právní účely

Naše testy pro právní účely mohou vyřešit rodinné spory, např. výživné, svěření dítěte do péče, spory o kontakt s dětmi, dědické záležitosti; je možné je použít i při imigračním řízení. Přísný chain-of-custody proces zajistí, že vzorky vyhoví účelům jakéhokoli právního sporu.

Prenatální test otcovství

Tento v ČR nejpřesnější neinvazivní prenatální test otcovství získáte pouze prostřednictvím DDC. Jde o moderní postup využívající SNP microarray technologie analýzy DNA dítěte, která se nachází v krevním řečišti matky.