DNA Dіagnostіcs Center пропонує тестування ДНК і аналіз на батьківство по батьківській лінії, який відкриє ваше походження по батьківській лінії із прадавніх часів за допомогою тестування Y- Хромосоми. Цей аналіз можна зробити тільки чоловікові, оскільки він перевіряє маркери Y- Хромосоми для визначення, до якої гаплогрупи по батькові, або “клану” ви належите.

Близько 175 000 років тому зародилося сучасне людство десь у Східній Африці. Через якийсь час люди почали мігрувати з Африки й заселяти інший мир, і в міру того, як вони поселялися в різних географічних районах, їх ДНК переймала відмітні маркери, створюючи генетичні записи міграцій наших предків по прадавньому миру. Ці маркери визначають гаплогрупу, до якої ви належите, яка пов’язана з місцем походження, як показано буквами в нижчеподаній карті.

Чи маєте ви відношення до перших поселенців Європи, перед початком Льодовикового періоду (більш ніж 20 000 років тому)? Або ваші предки були більш пізніми переселенцями із сусідньої Азії, або навіть Північної Африки? Чи маєте ви відношення до відомої історичної фігури? Довідайтеся, замовивши Аналіз ДНК походження по батьківській лінії.

Що повідомлять вас результати аналізу походження по батьківській лінії?

Ваш результат тестування днк на походження буде містити вашу гаплогрупу, яка являє собою місце у світі, звідки пішли ваші предки. Він також містить вихідні дані, також називані галотипом, для аналізу ДНК Y-STR, які ви зможете використовувати в багатьох привселюдно доступних базах даних і проектах по походженню. Пакет буде містити:

 • Визначення вашої галлогруппы.
 • Індивідуальну карту, що зображує подорож ваших предків, і де вони споконвічно поселилися в прадавньому світі.
 • Ваш профіль Y-STR (вихідні дані)
 • Факти про вашу галлогруппу, включаючи в якій частині миру ви зможете знайти “генетичних кузинов” і відомих людей, з такою самою же гаплогрупою, як у вас.

Тест Особливості:

 • Швидкі результати

  Дуже точні результати в 15 робочих днів після отримання зразка

 • null

  Низька вартість

  Наші надзвичайно точні тести недорогі

 • Повні результати

  Розуміння ваш родовід через нашого дослідження

 • безболісно Зібраний

  Щоки тампон використовується для збирати зразків ДНК

 • Конфіденційний

  Всі результати є приватного і конфіденційний

Щоб замовити цей тест або для більше додаткової інформації, будь ласка, телефонуйте +380 44 578 0500