Про DDC

DDC провідна компанія в області ДНК-тестування, в основному займається розвитком і маркетингом інноваційних продуктів і послуг генетичного тестування. Використовуючи останні технології своїх акредитованих лабораторій, ми забезпечуємо точність, надійність і безпомилковість для кожного аналізу, за підтримки нашого конфіденційного відділу підтримки клієнтів і під контролем наших генетиків і консультантів.

Наша лабораторія має також міжнародні сертифікати ACLASS Accredіtatіon Servіces (ІSO/ІEC 17025) і ASCLD/LAB, і акредитована AABB (раніше Amerіcan Assocіatіon of Blood Banks).

Про DDC

DDC провідна компанія в області ДНК-тестування, в основному займається розвитком і маркетингом інноваційних продуктів і послуг генетичного тестування. Використовуючи останні технології своїх акредитованих лабораторій, ми забезпечуємо точність, надійність і безпомилковість для кожного аналізу, за підтримки нашого конфіденційного відділу підтримки клієнтів і під контролем наших генетиків і консультантів.

Наша лабораторія має також міжнародні сертифікати ACLASS Accredіtatіon Servіces (ІSO/ІEC 17025) і ASCLD/LAB, і акредитована AABB (раніше Amerіcan Assocіatіon of Blood Banks).

Точність і надійність

Ваша ДНК-тест запускається двічі

Дві команди незалежно обробляють зразки для кожної судової справи і порівняти свої висновки, щоб вони були однакові. Це зменшує ймовірність помилок, які можуть бути викликані зразка плутанини і забруднення.

Наша лабораторія укомплектована перевіреними фахівцями

Наша команда вчених мають багаторічний досвід роботи в області генетичного тестування і мають великий досвід по точно інтерпретації результатів тесту ДНК. Кожне випробування розглядається навчений доктор філософії, перш ніж результати будуть звільнені.

Розгорнутий аналіз виконується при необхідності

При необхідності, наша лабораторія досліджує додаткові ДНК-маркери для забезпечення точних результатів. Це розширене тестування часто використовується, коли ми стикаємося з ситуаціями, таких як генетичні мутації.

Наша лабораторія є стан мистецтва

Наша лабораторія обладнана за останнім словом техніки тестування ДНК. У Ампліфікатори ПЛР, роботизовані системи і генетичні аналізатори зменшують людські помилки і забезпечити надійність і точність наших результатів випробувань.

DDC є акредитованим

DDC надає своїм клієнтам з високою якістю послуг з тестування ДНК і акредитований: ISO / IEC 17025 сертифікації, AABB, ASCLD / LAB, CAP, NYSDOH і ОРСу. Детальніше про ці акредитаційних органів нижче.

Перевірена Досконалість

Акредитаційні організації просувають передового досвіду в області лабораторних послуг і безпеки клієнта. Для того щоб стати акредитованим, засіб повинен бути у відповідності з діючими стандартами, які колись зроблено, стає символом прихильності споруд для забезпечення якості продукції та послуг. Ці програми прагнуть поліпшити безпеку збору, обробки, тестування, поширення та запровадження різноманітних послуг з тестування. Багато з акредитаційних органів Комбінат міжнародно визнаних критеріїв з технічними вимогами, які підходять для різних випробувань.

Міністерство юстиції акредитував DDC проводити аналізи для встановлення батьківства відповідно до вказівок в цивільні суди в Англії і Уельсі відповідно до статті 20 Закону про реформу законодавства про сім’ю 1969 року.