Аналіз порівнання Y- Хромосоми з DNA Dіagnostіcs Centre’s виконується для визначення, чи є  родинний зв’язок по батьківській лінії між двома або більш особами чоловічої статі. Цей аналіз прямо порівнює ДНК одного чоловіка із ДНК іншого чоловіка для перевірки, чи зв’язані  вони спорідненням по чоловічій лінії. У цьому відмінність цього аналізу від аналізу походження по батьківській лінії, який визначає спадкоємну галлогруппу, ґрунтуючись тільки на одній ДНК.

Порівнання Y- Хромосоми може бути використане для перевірки родинних відносин, коли передбачуваний батько особи чоловічої статі недоступний для аналізу на батьківство, і аналізи інших родинних відносин не можуть бути використані в даній ситуації.

Син успадковує Y хромосому від свого батька, і хромосома практично не міняється при спадкуванні. Тому Y хромосоми чоловіка можуть бути проаналізовані й зіставлені для перевірки, чи мають  особи біологічний родинний зв’язок по батьківській лінії. Особи, які мають біологічний родинний зв’язок, будуть мати практично ідентичний профіль Y-STR, тоді коли особи чоловічої статі, що не мають родинному зв’язку, будуть мати унікальні профілі Y-STR.

Примітка: Оскільки порівняльний аналіз Y- Хромосоми може визначити, чи мають  особи чоловічої статі родинний зв’язок по батькові, він не може визначити природу родинних відносин – батько/син, дядько/племінник, дід/онук, і т.д.

Тест Особливості:

 • Швидкі результати

  Дуже точні результати в 15 робочих днів після отримання зразка

 • null

  Низька вартість

  Наші надзвичайно точні тести недорогі

 • безболісно Зібраний

  Щоки тампон використовується для збирати зразків ДНК

 • Конфіденційний

  Всі результати є приватного і конфіденційний

Щоб замовити цей тест або для більше додаткової інформації, будь ласка, телефонуйте +380 44 578 0500