DNR Diagnostikos Centro Privatumo Politika

DDC mes gerbiame ir saugome mūsų klientų ir tų, kurie naudojasi mūsų svetainėmis, produktais ir paslaugomis, privatumą. DNR diagnostikos centras, Inc. (“DDC” arba “mes” arba “mes”) yra įsipareigojusi apsaugoti jūsų privatumą. Mes parengėme šią privatumo politiką (“Privatumo politiką”), kad apibūdintume savo praktiką, susijusią su informacija, kurią mes renkame iš mūsų svetainių, kurios susietos su šia politika, naudotojų ir mūsų susijusių paslaugų, įskaitant be apribojimų mūsų testavimo paslaugas ir žiniatinklio programas, naudojimą.

Prašome atidžiai perskaityti šią privatumo politiką, kad suprastumėte savo nuomonę ir praktiką, susijusius su jūsų informacija ir kaip mes ją apdorosime. Pateikdami informaciją per mūsų tinklalapį ar naudodami mūsų paslaugas, jūs aiškiai sutinkate ir sutinkate su šios konfidencialumo politikos aprašymu.

1. RINKODAMOS INFORMACIJOS RŪŠYS.

1.1 Informacija, kurią pateikiate tiesiogiai: mes galime rinkti su jumis susijusią informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų vartotojo vardą, vardą ir pavardę, el. Pašto adresą, slaptažodį, telefono numerį ir pašto adresą, kredito kortelės informaciją, kai sukursite prisijungti prie mūsų tinklo ar kitu laiku. Jei pateikiate mums atsiliepimus arba susisiekite su mumis el. Paštu, mes jums surinksime jūsų vardą ir el. Pašto adresą bei bet kurį kitą el. Laiške esantį turinį, kad galėtume atsiųsti jums atsakymą, ir bet kokią informaciją, kurią pateikiate mums, pvz., atnaujinti. Klientams, kurie užsiima mūsų testavimo paslaugomis, mes taip pat galime rinkti pagrindinę informaciją, kad galėtume atlikti taikomą paslaugą ir (arba) testą. Ši informacija gali apimti gimdymo datą, lytis, kraujo perpylimą ir kaulų čiulpų transplantacijos istoriją, amžių ir svorį. Ši informacija naudojama siekiant pateikti tikslius ir išsamius bandymų rezultatus, taikomus kliento pageidaujamam testui. Mes taip pat galime rinkti informaciją, kuri yra būtina mūsų teisėtiems interesams, kuri bus atskleista jums surinkimo metu. DDC naudos šią informaciją, kurios tikslais ji buvo surinkta.

1.2. Informacija, surinkta per technologijas. Kad mūsų svetainė ir susijusios paslaugos jums taptų naudingesnės, mūsų serveriai (kuriuos gali tvarkyti trečiosios šalies paslaugų teikėjas) renka iš jūsų informaciją, įskaitant naršyklės tipą, operacinę sistemą, interneto protokolo (IP) adresą (automatiškai priskirtas prie kompiuterio, kai naudojate internetą, kuris gali skirtis nuo sesijos iki sesijos), domeno vardas ir / arba jūsų apsilankymo data ir laikas. Mes taip pat naudojame slapukus (kaip apibrėžta toliau) ir navigacinius duomenis, norėdami surinkti informaciją apie jūsų apsilankymo datą, laiką ir trukmę bei sprendimus ir informaciją, kuriuos ieškojote ir kuriuos peržiūrėjote. Ši informacija apima, be apribojimų, įvedamus simbolius, paieškos ir naršymo istoriją, paspaudžiamus straipsnius ir peržiūrėtus puslapius. Kaip ir daugelis interneto paslaugų, mes automatiškai surenka šią informaciją ir saugo ją žurnalo failuose kiekvieną kartą apsilankę mūsų tinklalapyje arba pasiekdami savo paskyrą mūsų tinkle. “Slapukai” – tai nedidelės informacijos dalys, kurias svetainė siunčia į jūsų kompiuterio kietąjį diską, kai peržiūrite tinklalapį. Mes galime naudoti abiejų seanso slapukus (kurių galiojimo laikas baigiasi, kai uždarote savo žiniatinklio naršyklę) ir nuolatinius slapukus (kurie lieka kompiuteryje, kol juos ištrinate), kad suteiktumėte jums daugiau asmeninės ir interaktyvios patirties mūsų svetainėje. Nuolatiniai slapukai gali būti pašalinti, atlikdami interneto naršyklės pagalbos failo nuorodas. Jei nuspręsite išjungti Slapukus, kai kurios mūsų svetainės ar paslaugos sritys gali netinkamai veikti. Mes naudojame “Google Analytics” mūsų svetainėje. “Google Analytics” yra “Google” teikiama žiniatinklio analizės paslauga. “Google Analytics” naudoja slapukus, kad surinktų anoniminius srauto duomenis, kad padėtų analizuoti, kaip naudotojai naudoja svetainę. Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduodama ir saugoma “Google” serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. “Google” naudos šią informaciją, kad galėtume įvertinti, kaip naudojatės svetaine, mes rengiame ataskaitas apie svetainės veiklą ir teikiate kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikimu ir interneto naudojimu. “Google” taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalauja įstatymai, arba kai tokios trečiosios šalys apdoroja informaciją “Google” vardu. Naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate tvarkyti “Google” duomenis apie jus tokiu būdu ir tikslams, kurie aprašyti šiame privatumo politikoje.

1.3 Nesekite. Mes neatsakome į naršykliniu pagrindu “nerodome” signalų. Mes neturime trečiųjų šalių, kurios perduoda turinį į mūsų svetainę.

1.4 JAV – ES privatumo apsauga. Jungtinių Amerikos Valstijų prekybos departamentas ir Europos Komisija susitarė dėl duomenų apsaugos principų (“Privatumo apsaugos principai”), kad JAV bendrovės galėtų laikytis ES teisės reikalavimų, kad visa Europos ekonominėje erdvėje perduodama asmeninė informacija “) Į Jungtines Amerikos Valstijas būtų tinkamai apsaugotas. DDC nusprendė dalyvauti “Privacy Shield Framework”, kurį nustatė JAV prekybos departamentas, dėl visų EEE gautų asmens duomenų rinkimo, naudojimo ir saugojimo. Patvirtiname, kad laikomės pranešimo, pasirinkimo, atskaitomybės perdavimo, saugumo, duomenų vientisumo ir tikslo apribojimo, prieigos, naudojimo, vykdymo ir atsakomybės principų. Jei norite sužinoti daugiau apie “Privacy Shield” programą ir peržiūrėti sertifikatą arba rasti daugiau informacijos apie “Privacy Shield”, apsilankykite http://www.privacyshield.gov arba mūsų “DDC Privacy Shield” politika.

2. JŪSŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS.

2.1 Bendras naudojimas. Apskritai informacija, kurią pateikiate mums, naudojama arba atsakant į jūsų pateiktus užklausimus, arba padėti mums geriau aptarnauti. “DDC” naudoja jūsų informaciją, kad būtų lengviau kurti ir apsaugoti paskyrą mūsų tinkle; identifikuoti jus kaip mūsų sistemos naudotoją; patobulinti mūsų svetainės ir paslaugų administravimą; pagerinti patirties kokybę, kai bendraujate su mūsų tinklalapiu ir paslaugomis; atsiųsite administracinius el. pašto pranešimus; atsakyti į jūsų klausimus, susijusius su įsidarbinimo galimybėmis ar kitais prašymais; patobulinti mūsų tinklalapį, kad būtų užtikrinta optimali vartotojo patirtis; stebėti mūsų svetainės ir paslaugų naudojimą ir veikimą; palengvinti sandorius ir apdoroti mokėjimus; teikti mūsų svetainės techninę priežiūrą, palaikymą ir klientų aptarnavimą; atlikti tyrimus ir analizę; ir vykdyti kitus teisėtus tikslus, kuriuos leidžia taikytini įstatymai.

2.2 Testavimo informacijos naudojimas. Mes naudosime tik jūsų bandymo informaciją, kad galėtume pateikti Jums prašomas paslaugas, apdorosime užsakymą ir atsakysime į visus su užsakymais susijusius klausimus ar su atsiskaitymu susijusius klausimus.

2.3 Anoniminių duomenų sukūrimas. Mes galime sukurti anoniminius duomenų įrašus iš informacijos (įskaitant, bet tuo neapsiribojant, bandymo informaciją), neįtraukdami informacijos (pvz., Jūsų vardo), kad duomenys būtų asmeniškai identifikuojami. Mes naudojame šiuos anoniminius duomenis, kad galėtume analizuoti užklausas ir naudojimo modelius, kad galėtume patobulinti mūsų paslaugų turinį ir pagerinti svetainių navigaciją. DDC pasilieka teisę savo nuožiūra naudoti bet kokius tikslius anoniminius duomenis.

2.4 Atsiliepimai. Jei pateikiate mums atsiliepimų apie bet kurią iš mūsų teikiamų paslaugų, mes galime naudoti tokį atsiliepimą bet kokiam tikslui, jei mes nesusiję tokio atsiliepimo su jūsų informacija. DDC surinks bet kokią tokiame bendravime esančią informaciją ir tvarkys informaciją tokiu pranešimu pagal šią privatumo politiką ir mūsų naudojimo sąlygas.

3. JŪSŲ INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS.

3.1 Filialai. Mes galime dalintis visa jūsų informacija su savo patronuojančia bendrove, bet kokia dukterine įmone ar bet kuria kita bendrai kontroliuojama bendrove (bendrai vadinama “filialais”), įskaitant rinkodaros tikslais. Jei mes dalinsime jūsų informaciją, mes turėsime reikalauti, kad mūsų Filialai atitiktų šią privatumo politiką. Jei kita bendrovė įsigyja mūsų įmonę ar mūsų turtą, ši bendrovė turės surinktą jos ir mūsų informaciją ir imsis teisių ir įsipareigojimų dėl jūsų surinktos informacijos, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje.

3.2 Paslaugų teikėjai. Mes galime dalytis jūsų informacija su agentais tokiu mastu, kokiu jie nori pateikti mums savo produktus ar paslaugas, arba pateikti jums prašomus produktus ir paslaugas. Pavyzdžiui, jei įdarbinate mus testavimo paslaugoms per vietinę laboratoriją, laboratorija veikia kaip mūsų agentas. Kiti pavyzdžiai yra duomenų saugykla, failų saugojimas ir failų naikinimas, prieglobos paslaugos, pagalba rinkai, naudotojų duomenų analizė, mokėjimo kortelių informacijos apdorojimas ir kiti teisėti tikslai, kuriuos leidžia taikytini įstatymai.

3.3 Verslo partneriai. Galime bendradarbiauti su kitomis įmonėmis ir asmenimis tam tikrų produktų ar paslaugų atžvilgiu. Šioms trečiosioms šalims gali būti suteikta prieiga prie jūsų informacijos, reikalingos jų funkcijoms atlikti. Norėdami apriboti informacijos platinimą su šiomis trečiosiomis šalimis rinkodaros tikslais, žr. Skyrių “Jūsų pasirinkimai ir teisės apie jūsų informaciją”.

3.4. Kitos informacijos atskleidimas. Nepriklausomai nuo bet kokių pasirinkimų, kuriuos jūs darote dėl savo informacijos (kaip aprašyta toliau), DDC gali atskleisti informaciją, jeigu ji sąžiningai tiki, kad toks atskleidimas yra būtinas (a) laikytis atitinkamų įstatymų arba atsakyti į DDC pateiktas šaukimas į teismą arba orderius; (b) apsaugoti ar ginti DDC teises ar turtą ar mūsų paslaugų vartotojus; c) apsaugoti nuo sukčiavimo ar rizikos valdymo tikslų; arba (d) arba įvykdyti prašymą, kurį pateikėte DDC.

4. TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖS.

Galime susieti su trečiųjų šalių tinklalapiais. Mūsų teikiama nuoroda į bet kurį kitą tinklalapį ar vietovę yra jūsų patogumui ir neatspindi mūsų pritarimo tokiai kitai svetainei ar vietovei ar jos turinio. Kai spustelėsite tokią nuorodą, paliksite mūsų svetainę ir eikite į kitą svetainę. Šio proceso metu kitas subjektas gali rinkti informaciją iš jūsų. Mes nekontroliuojame, neperžiūriu ir neatsakome už šias išorines svetaines ar jų turinį. Atkreipiame dėmesį, kad šios privatumo politikos sąlygos netaikomos šioms išorinėms svetainėms ar turiniui, ar įrėmintoms svetainėms ar bet kokiam duomenų rinkimui, kai spustelėjate nuorodas į tokias išorines svetaines.

5. JŪSŲ PASIRINKIMAS IR TEISĖS, SUSIJUSIOS SU JŪSŲ INFORMACIJA.

5.1 Pasirinkimai. Mes siūlome jums pasirinkti, kaip rinkti, naudoti ir dalytis savo informacija. Mes periodiškai atsiųsime jums nemokamus informacinius biuletenius ir el. Laiškus, kurie tiesiogiai skatina naudotis mūsų svetaine ar paslaugomis ir gali būti trečiųjų šalių įmonių ar mūsų filialų reklamos. Kai gausite informacinius biuletenius arba reklaminius pranešimus iš mūsų, galite nurodyti, kad norite nutraukti tolesnius pranešimus iš mūsų, ir jūs turėsite galimybę “atsisakyti”, vykdydami atsisakymo instrukcijas, pateiktas gautame el. Laiške, arba susisiekite su mes tiesiogiai adresu optout@dnacenter.com. Jei nuspręsite atsisakyti ateityje siunčiamų laiškų, mes galime pasidalyti savo el. Pašto adresu su trečiosiomis šalimis, kad užtikrintume, jog negaunate papildomų pranešimų iš trečiųjų šalių. Nepaisant nurodytų el. Pašto nuostatų, mes galime atsiųsti jums el. Laiškus, susijusius su jūsų paskyra arba joje esančiais sandoriais, arba pranešimus apie bet kokius mūsų naudojimosi sąlygų ar privatumo politikos atnaujinimus.

5.2 Patvirtinimo atšaukimas. Turite teisę atšaukti savo sutikimą apdorojimui, kuris šiuo metu vyksta su jūsų sutikimu. Sutikimas gali būti atsiimtas, išsiųsdamas el. Laišką. Jei be jūsų sutikimo, DDC naudos informaciją tik tiek, kiek tokį apdorojimą leidžiama pagal galiojančius įstatymus (pvz., Dėl susitarimo tarp DDC ir jūsų atlikimo) arba kai toks tvarkymas yra būtinas, kad būtų laikomasi teisinių įsipareigojimų, kuriuos turi DDC .

5.3 Prieiga prie jūsų informacijos, jos ištrynimas ir atnaujinimas. Jūsų prašymu informuosime jus apie tai, kokią asmeninę informaciją mes turime pateikti. Pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus galite turėti teisę prašyti: naudotis savo asmenine informacija, ją ištaisyti ir ištrinti; asmens duomenų tvarkymo apribojimas; prieštaraudamas tam tikram asmeninės informacijos tvarkymui; ir teisė į duomenų perkėlimą .. Norėdami pasinaudoti savo teisėmis pagal šias nuostatas, susisiekite su mumis, pateikdami išsamią informaciją “Kontaktinė informacija”. Kai gausime jūsų užklausas, galime paprašyti jūsų patvirtinti savo tapatybę, kad galėtume veikti pagal jūsų užklausą. Mes galime nesilaikyti informacijos, jei dėl šios informacijos paieškos reikės neproporcingų pastangų arba tai gali turėti neproporcingą poveikį, pavyzdžiui, informacijos pateikimo išlaidoms, laiko, kurį reikės išgauti, ar kaip sunku gauti informacijos prašoma informacija. Atkreipiame dėmesį, kad mums gali būti reikalaujama (pagal įstatymą, akreditavimo įstaigas ar kitaip) išsaugoti šią informaciją, o ne ją ištrinti (arba laikyti šią informaciją tam tikrą laiką, tokiu atveju mes vykdysime jūsų prašymą ištrinti tik tada, kai turėsime įvykdė tokius reikalavimus). Atkreipiame dėmesį, kad ištrynus asmeninę informaciją, mes apriboti ar panaikinti mūsų gebėjimą ateityje pateikti informaciją ar paaiškinti bet kokius produktus ar paslaugas, bandymų rezultatus ar kitus pasiūlymus, susijusius su DNR diagnostikos centru. Be to, patariama, kad po to, kai jūsų asmeninė informacija bus ištrinta, likutinės kopijos gali užtrukti iki jų ištrynimo iš visų latentinių ir atsarginių kopijų sistemų.

6. DUOMENŲ APSAUGA

Duomenys, kuriuos mums pateikiate, gali būti reikalingi atliekant užduotis prieš bandymą, pvz., Tapatybės arba mokėjimo detalių patvirtinimas prisijungiant naudoti paskyrą. Mes išlaikome reikalingus duomenis, pagrįstus bandymų normatyviniais reikalavimais ir kitais standartais, pvz., Laikydamiesi savo finansinių įsipareigojimų ir vykdydami savo pareigas bei vykdydami savo teises, kylančias iš jūsų ir mūsų sudarytų paslaugų sutarčių. Toliau apibendrinami duomenų saugojimo terminai, pagrįsti dviem pagrindinėmis bandymų kategorijomis.

Teisinė / globos grandis / akredituotos testai. Mes laikome jūsų mėginius mažiausiai šešis mėnesius arba laikydamiesi sutartinių ir teisinių reikalavimų, jei jie bus ilgesni. Visi su šiais tyrimais susiję duomenys ir įrašai yra prižiūrimi akreditavimo įstaigų, o kai kuriais atvejais, kaip reikalaujama pagal įstatymus, ne mažiau kaip penkerius metus ar ilgiau. Niujorko sveikatos departamentas reikalauja, kad visi bandymų įrašai būtų saugomi 7 metus. Visi tokie lydimieji duomenys bus sunaikinti, atsižvelgiant į minimalius laiko intervalus kasmet po to.

Neteisėtos / nelaikančios globos testai. Mes laikome jūsų mėginius 6-8 savaičių laikotarpiui arba laikydamiesi sutartinių ir teisinių reikalavimų, jei ilgiau. Visi su šiais tyrimais susiję lydintys duomenys ir įrašai išlieka ne trumpesniam kaip vienerių metų laikotarpiui, o vėliau jie bus sunaikinami kasmet.

7. JŪSŲ INFORMACIJOS SAUGUMAS.

Mes esame pasiryžę apsaugoti jūsų informacijos saugumą. Mes naudojame įvairias pagrįstas saugumo technologijas ir procedūras, kad apsaugotume jūsų informaciją nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Prieiga prie jūsų asmeninės informacijos yra ribota, todėl imamės pagrįstų priemonių, kad jūsų asmeninė informacija nebūtų prieinama. Nors DDC bando apsaugoti savo turimą asmeninę informaciją, jokios apsaugos sistemos nėra tobulos, o DDC negali pažadėti, kad jūsų asmeninė informacija visais atvejais bus visiškai saugi.

8. GINČŲ SPRENDIMO REZOLIUCIJA.

Jei turite klausimų ar rūpesčių, susisiekite su DDC elektroniniu paštu adresu contact@dnacenter.com. Mes padarysime viską, kad išspręstume jūsų susirūpinimą. Jei manote, kad jūsų skundas buvo išsiųstas nevisiškai, kviečiame informuoti mus apie tolesnį tyrimą. Jei jūs ir DDC negalėsite išspręsti ginčo, galite pateikti savo skundą JAMS (įsikūrusi Jungtinėse Valstijose) tarpininkavimui pagal JAMS tarptautines tarpininkavimo taisykles, kurios yra prieinamos JAMS svetainėje www.jamsadr.com . Klausimai ar komentarai, susiję su šia politika, turėtų būti pateikiami privacy-officer@dnacenter.com.

Jei manote, kad mes neapdorojome jūsų informacijos pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus, galite pateikti skundą savo atitinkamai priežiūros institucijai arba duomenų apsaugos reguliavimo institucijai.

9. PASTABA naudotojams, esantiems už JAV ribų.

DDC yra pagrįsta ir ši svetainė yra laikoma Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jei esate iš valstybės, esančios už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų, įstatymų, reglamentuojančių duomenų rinkimą, naudojimą ir atskleidimą, kurie gali skirtis nuo JAV teisės, ir jūs pateikiate informaciją DDC, atkreipkite dėmesį, kad bet kokia informacija, kurią pateikiate DDC, gali būti perduodama Jungtinės Amerikos Valstijos. Pateikdami savo informaciją, jūs šiuo konkrečiu atveju ir aiškiai sutinkate dėl tokio perdavimo ir apdorojimo bei informacijos rinkimo, naudojimo ir atskleidimo, išdėstytų čia, arba bet kokiomis sąlygomis, susijusiomis su naudojimu ir prieiga prie interneto ir mūsų Paslaugų, kaip aprašyta šiame Privatumo politika.

10. ŠIO PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI.

Ši privatumo politika gali būti retkarčiais peržiūrima. Jei mes padarysime esminių pakeitimų, kaip mes naudojamės jūsų informacija, mes pranešime apie tai, siųsdami jums el. Laišką į paskutinį el. Pašto adresą, kurį mums pateikėte ir (arba) akivaizdžiai skelbia pranešimą apie pakeitimus mūsų svetainėje arba mūsų paslaugoje. Bet kokie esminiai šios Privatumo politikos pakeitimai įsigalioja praėjus trisdešimt (30) kalendorinių dienų nuo mūsų išsiųsto jums elektroninio pranešimo ar trisdešimt (30) kalendorinių dienų nuo mūsų paskelbimo apie pakeitimus mūsų svetainėje arba mūsų paslaugoms. Šie pakeitimai bus nedelsiant įgyvendinti naujiems mūsų svetainės ar paslaugų vartotojams. Atkreipkite dėmesį, kad visuomet esate atsakingi už informacijos atnaujinimą, kad galėtumėte mums pateikti naujausią el. Pašto adresą. Bet kokiu atveju šios privatumo politikos pakeitimai gali turėti įtakos mūsų naudojamai informacijai, kurią pateikėte mums prieš mums pranešdami apie pakeitimus. Jei nenorite leisti mūsų informacijos naudojimo pakeitimų, prieš pranešdami mums apie pakeitimus, kuriuos norite išjungti savo sąskaitą, turite pranešti mums. Nuolat naudojantis mūsų svetaine ar paslaugomis, pranešus apie tokius pakeitimus, nurodomas jūsų patvirtinimas apie tokius pakeitimus ir susitarimas laikytis šių pakeitimų sąlygų.

11. KONTAKTINĖ INFORMACIJA.

Mes sveikiname jūsų pastabas ar klausimus apie šią privatumo politiką. Prašome atsiųsti el. Laišką adresu privacy-officer@dnacenter.com arba susisiekite su mumis šiuo adresu arba telefono numeriu:

ONE DDC WAY
FAIRFIELD OH 45014
1-800-362-2368

Jei DDC reikia arba reikalaujama susisiekti su jumis apie bet kokį įvykį, kuriame pateikiama informacija apie jus, mes galime tai padaryti el. Paštu, telefonu arba el. Paštu.

Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d