DNA diagnostikakeskuse privaatsuspõhimõtted

DDC-s austame ja kaitseme oma klientide ja nende kasutajate privaatsust, kes kasutavad meie veebisaite, tooteid ja teenuseid. DNA Diagnostic Center, Inc. (“DDC” või “meie” või “meie”) on pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele. Me koostasime selle privaatsuseeskirja (“Privaatsuspõhimõtted”), et kirjeldada oma tavasid teabe osas, mida me kogume selle saidi linkidega veebisaitide kasutajatelt ja meie seotud teenuste kasutamisest, sealhulgas meie katsetamisteenused ja veebirakendused.

LUGEGE LOE VÄLJA ARVATUD PRIVAATSUSPOLIITIKA, MIS KÄSITLEVAD MEIE TEIE INFO JA KUIDAS TÖÖTAVAD MEIE VIISID JA TEGEVUSED. Oma teabe edastamisega meie veebisaidilt või meie teenuste kasutamisega võite selgesõnaliselt vastu võtta ja nõustuda selle privaatsuse poliitika kirjeldusega.

1. MIS KASUTATAVA TEABI LIIGID.

1.1 Teave, mille esitate meile otse: Me võime koguda teiega seotud teavet, sealhulgas, kuid mitte ainult, teie kasutajanime, eesnime ja perekonnanime, e-posti, parooli, telefoninumbri ja postiaadressi, krediitkaardi andmete konto sisselogimiseks meie võrku või muul ajal. Kui esitate meile tagasisidet või võtke meiega e-posti teel ühendust, kogume teie nime ja e-posti aadressi ning kõiki muid e-kirjas sisalduvaid andmeid vastuse saatmiseks ja kogu meile edastatavat teavet, näiteks jätkake. Kliendi jaoks, kes meie katsetusteenuseid osutavad, võime me koguda ka põhiteavet kohaldatava teenuse ja / või testi läbiviimiseks. See teave võib sisaldada, kuid mitte ainult, sünnikuupäeva, sugu, vereülekannet ja luuüdi siirdamise ajalugu, pikkust ja kaalu. Seda teavet kasutatakse selleks, et pakkuda täpset ja täielikke katsetulemusi, mida kohaldatakse kliendi soovitud katse suhtes. Me võime koguda ka teavet, mis on vajalik meie õigustatud huvide jaoks ja mis teile kogumise ajal avalikustatakse. DDC kasutab seda teavet selle kogumise eesmärgil.

1.2 Tehnoloogia abil kogutud teave. Et meie veebisait ja sellega seotud teenused oleksid teile kasulikud, koguvad meie serverid (mida võib korraldada kolmanda osapoole teenusepakkuja) teilt teavet, sealhulgas brauseri tüüp, operatsioonisüsteem, Interneti-protokolli (IP-aadress) (number, mis on automaatselt kui kasutate Internetti, mis võib erineda seansist istungjärguni), domeeninimi ja / või külastuse kuupäeva / ajatempli. Samuti kasutavad külastajad (nagu allpool määratletud) ja navigeerimisandmeid, et koguda teavet teie külastuse kuupäeva ja kellaaja ning kestuse ning nende lahenduste ja teabe kohta, mille otsisite ja mida olete vaadanud. See teave hõlmab muu hulgas teie sisestatud tähemärke, teie otsingu- ja sirvimisajaloo, valitud artikleid ja teie lehti. Nagu enamik Interneti-teenuseid, kogume see teabe automaatselt ja salvesta see logifailidesse iga kord, kui külastate meie veebisaiti või pääsete oma kontole meie võrku. “Küpsised” on väikesed andmed, mida veebisait vaatab veebisait teie arvuti kõvakettale. Võime kasutada mõlema seansi küpsiseid (mis aeguvad veebibrauseri sulgemisel) ja püsivad küpsised (mis jäävad teie arvutisse, kuni need kustutatakse), et pakkuda teile meie veebisaidil isiklikku ja interaktiivset kogemust. Püsivaid küpsiseid saab eemaldada Interneti-brauseri abifaili juhiste järgi. Kui otsustate küpsised keelata, võivad mõned meie veebisaidi või teenuse osi korralikult töötada. Kasutame Google Analyticsi meie saidil. Google Analytics on Google’i poolt pakutav veebianalüütikuteenus. Google Analytics kasutab küpsiseid anonüümsete liiklusandmete kogumiseks, et aidata analüüsida, kuidas kasutajad veebisaiti kasutavad. Google’is edastatakse ja salvestatakse küpsise poolt teie veebisaidi (sh teie IP-aadressi) kasutatav teave Ameerika Ühendriikide serverites. Google kasutab seda teavet, et hinnata teie saidi kasutamist, koostada aruandeid kohapealse tegevuse kohta ja pakkuda muid teenuseid, mis on seotud saidi tegevuse ja Interneti-kasutusega. Google võib selle teabe edastada ka kolmandatele isikutele, kui seda seadusega nõutakse, või kui need kolmandad osapooled töötlevad teavet Google’i nimel. Veebisaidi kasutamisega nõustute te Google’i andmete töötlemisega käesolevas privaatsuspoliisis kirjeldatud viisil ja eesmärkidel.

1.3 Ära jälgi. Me ei vasta brauseripõhistele signaalidele “ei jälgi”. Meil pole kolmandaid osapooli, kes levitaksid sisu meie saidile.

1.4 USA – ELi privaatsuskilp. Ameerika Ühendriikide kaubandusministeerium ja Euroopa Komisjon on leppinud kokku andmekaitse põhimõtete kogumikus (“Privacy Shield Principles”), et võimaldada USA ettevõtetel täita ELi õiguse nõudeid, et kogu Euroopa Majanduspiirkonnast (edaspidi “EEA” “) Ameerika Ühendriikidesse on piisavalt kaitstud. DDC on otsustanud osaleda Ameerika Ühendriikide Kaubandusministeeriumi privaatskaitselises raamistikus, mis käsitleb kogu EMP-lt saadud isikuandmete kogumist, kasutamist ja säilitamist. Kinnitame, et järgime teatise, valikuvõimaluse, andmete edasisaatmise, turvalisuse, andmete usaldusväärsuse ja eesmärgi piiranguid, juurdepääsu ja kasutamise, jõustamise ja vastutuse konfidentsiaalsuse põhimõtet. Lisateabe saamiseks privaatskaabli programmi kohta ning oma sertifitseerimise vaatamiseks või privaatskaabli kohta lisateabe saamiseks külastage veebisaiti http://www.privacyshield.gov või meie DDC privaatskaitseseadistuses.

2. TEIE ANDMETE KASUTAMINE.

2.1 Üldine kasutamine. Üldjuhul kasutatakse teie meile edastatavat teavet kas teie esitatud taotlustele vastamiseks või meie paremaks teenimiseks. DDC kasutab teie teavet, et hõlbustada oma konto loomist ja turvalisust meie võrgus; tuvastama teid kui meie süsteemi kasutajat; pakkuda meie veebisaidi ja teenuste paremat haldamist; parandage kogemuste kvaliteeti, kui suhtlete meie veebisaidiga ja teenustega; saata teile administratiivseid e-posti teateid; vastata tööhõivevõimaluste või muude taotlustega seotud päringutele; täiustada meie veebisaiti optimaalse kasutajakogemuse jaoks; jälgida meie veebisaidi ja teenuste kasutamist ja toimivust; tehingute hõlbustamiseks ja maksete töötlemiseks; pakkuda meie saidile hooldust, tuge ja klienditeenindust; läbi viima teadusuuringuid ja analüüse; ja täita muid seaduslikke eesmärke, mis on lubatud kohaldatava õigusega.

2.2 Teie testimise teabe kasutamine. Kasutame teie testimise teavet ainult selleks, et pakkuda teile tellitud teenuseid, töödelda teie tellimust ja vastata mis tahes tellimuse või arveldusega seotud küsimustele.

2.3 Anonüümsete andmete loomine. Me võime looma anonüümsed andmepäringud teabest (sealhulgas, kuid mitte ainult, teabe testimiseks), jättes välja teabe (nt teie nime), mis muudab teie andmed teie tuvastatavaks. Me kasutame neid anonüümseid andmeid taotluste ja kasutusmustrite analüüsimiseks, et saaksime parandada meie teenuste sisu ja parandada saidi navigeerimist. DDC jätab endale õiguse kasutada oma äranägemisel mis tahes eesmärgil anonüümseid andmeid.

2.4 Tagasiside. Kui annate tagasisidet meie mis tahes meie teenuste kohta, võime me sellist tagasisidet kasutada mis tahes eesmärgil, tingimusel et me ei seosta sellist tagasisidet teie teabega. DDC kogub sellises suhtluses sisalduva teabe ja käsitleb seda teavet vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale ja meie kasutustingimustele.

3. TEIE INFO AVALIKUSTAMINE.

3.1 Sidusettevõtted. Võime jagada mõnda või kogu teie teavet oma emaettevõtte, mis tahes tütarettevõtte või muu ühise kontrolli all oleva äriühinguga (ühiselt “Affiliates”), sealhulgas turunduslikel eesmärkidel. Kui me teie andmeid jagame, nõutakse meie partneritelt seda privaatsuspoliitikat. Kui mõni teine ​​ettevõte omandab meie ettevõtte või meie vara, omab see ettevõte tema ja meie poolt kogutud teavet ning võtab endale meie poolt kogutud teabega seotud õigused ja kohustused, nagu on kirjeldatud käesolevas privaatsuspoliitikas.

3.2 Teenusepakkujad. Me võime teie andmeid jagada agentidega nii palju, kui on vajalik nende toodete ja teenuste pakkumiseks meile või teile pakutavate toodete ja teenuste pakkumiseks. Näiteks kui teete teid kohalike laborite kaudu teenuseid katsetama, tegutseb labor oma esindajana. Muud näited hõlmavad andmebaasi salvestamist, failide salvestamist ja failide hävitamist, majutamisteenuseid, turundusteenuseid, kasutajate andmete analüüsimist, maksekaartide andmete töötlemist ja muul õiguspärasel eesmärgil, mis on lubatud kohaldatava seadusega.

3.3 Äripartnerid. Me võime teiste firmade ja üksikisikutega olla seotud konkreetsete toodete või teenustega. Nendele kolmandatele isikutele võib anda juurdepääsu oma teabele, mis on nende ülesannete täitmiseks vajalik. Selleks et piirata teabe jagamist nende kolmandate osapooltega nende turunduslikel eesmärkidel, lugege allolevat jaotist pealkirja “Teie valikud ja õigused seoses teie teabega” all.

3.4 Muud avalikustamised. Ükskõik millistest valikutest, mida teete seoses oma teabega (nagu allpool kirjeldatud), võib DDC avaldada teavet, kui ta usub heauskselt, et selline avalikustamine on vajalik (a) vastavate seaduste täitmiseks või DDC-le kättetoimetatud vandeadvokaadi või kohtuotsuse täitmiseks; (b) kaitsta või kaitsta DDC või meie teenuste kasutajate õigusi või vara; c) pettuste eest kaitsmiseks või riskijuhtimise eesmärgil; või (d) või täita DDC-le tehtud taotlust.

4. KOLMANDATE OSAPOOLTE VIISID.

Me võime linkida kolmandate osapoolte veebisaite. Meie pakkumine lingile mis tahes muule veebisaidile või asukohale on teie mugavuse huvides ja see ei tähenda meie kinnitamist sellisele teisele veebisaidile või asukohale või selle sisule. Kui klõpsate sellisel lingil, lahkute meie saidilt ja minge teisele saidile. Selle protsessi käigus võib teine ​​üksus teie andmeid koguda. Me ei kontrolli üle ega kontrollida neid väljaspool veebisaite ega nende sisu. Pidage meeles, et käesoleva privaatsuseeskirja tingimusi ei kohaldata nende välimiste veebisaitide ega sisu ega raamitud veebisaitide ega mis tahes andmete kogumise suhtes pärast seda, kui olete klõpsanud selliste väliste veebisaitide lingil.

5. OMA VALIMID JA ÕIGUSED SEOSES TEIE INFO.

5.1 valikud. Pakume valikut teie teabe kogumise, kasutamise ja jagamise kohta. Me saadame regulaarselt teile tasuta uudiskirju ja e-kirju, mis otseselt edendavad meie veebisaidi või teenuste kasutamist ning võivad sisaldada kolmandate osapoolte või meie partnerite reklaame. Kui saate meile meile uudiskirju või reklaamsõnumeid, võite märkida eelistuse, et lõpetada meiega täiendava suhtlemise saamine, ja teil on võimalus loobuda, järgides saadaolevas e-kirjas toodud loobumisjuhiseid või võtke ühendust meid otse aadressil optout@dnacenter.com. Kui otsustate tulevasi postitusi vastu võtta, võime jagada oma e-posti aadressi kolmandate osapooltega, et tagada, et te ei saada kolmandate osapoolte edasisi teateid. Vaatamata teie märgitud e-posti eelistustele võime saata teile teie kontoga seotud või teiepoolsete tehingutega seotud e-kirjad või meie kasutustingimuste või privaatsuspoliitikaga seotud värskenduste teatised.

5.2 Nõusoleku tagasivõtmine. Teil on õigus oma nõusoleku nõustuda töötlemisega, mis on praegu teie nõusolekul käimas. Nõusolekut võidakse saata e-posti teel. DDC kasutab teie nõusolekut ilma teie nõusolekuta üksnes juhul, kui selline töötlemine on lubatud kohaldatava õigusega (nt DDC-le sõlmitud lepingu täitmiseks) või kui selline töötlemine on vajalik DDC-le kuuluva juriidilise kohustuse täitmiseks .

5.3 Teie teabe avamine, kustutamine ja värskendamine. Teie taotluse korral teavitame teid sellest, millist isiklikku teavet oleme esitanud. Vastavalt kohaldatavatele andmekaitseseadustele võib teil olla õigus taotleda: teie isikuandmetega tutvumist, parandamist ja kustutamist; isikuandmete töötlemise piiramine; mis on vastu isikliku teabe töötlemisele; ja õigus andmete ülekandmiseks. Et oma õigusi kasutada nende sätete kohaselt, võtke meiega ühendust allpool oleva kontaktteabega. Kui teie taotlused võetakse vastu, võime paluda teil oma isikut kinnitada, enne kui saame teie soovil tegutseda. Me võime andmast teavet, kui selle teabe otsimine nõuab ebaproportsionaalseid jõupingutusi või on ebaproportsionaalne mõju näiteks teabe andmisega seotud kuludele, andmete kogumisele kulunud ajaga või kui raske on saada nõutav teave. Pidage meeles, et me peame nõudeid (seadused, akrediteerivad asutused või muul viisil) seda teavet säilitama ja seda mitte kustutama (või hoida seda teavet teatud aja jooksul; sellisel juhul järgime teie kustutamistaotlust alles pärast seda, kui oleme täitnud sellised nõuded). Pange tähele, et kustutades oma isiklikud andmed, see piirab või kaotab meie võimaluse edaspidise suhtlemise või selgituse saamiseks mis tahes toodete või teenuste, testitulemuste või muude pakkumiste kohta seoses DNA Diagnostikakeskusega. Palun anna lisateavet, et pärast teie isiklike andmete kustutamist võivad jääkkoopiad kuluda varem, kuni need kustutatakse kõikidest varjatud ja varjatud süsteemidest.

6. ANDMETE KINNITAMINE

Teie poolt meile edastatavad andmed võivad olla vajalikud testimiseks vajalike ülesannete täitmiseks, näiteks identiteedi või makseandmete kontrollimine konto kasutamisel sisse logimisel. Me säilitame nõutavad andmed, mis põhinevad reguleerivate nõuete ja muude standardite katsetamisel, näiteks meie rahaliste kohustuste täitmisel ning meie kohustuste täitmisel ja meie õiguste täitmisel, mis tulenevad teie ja meie vahel sõlmitud teenuslepingutest. Alljärgnevalt on kokku võetud andmete säilitamise ajaperioodid, mis põhinevad kahel peamisel katsetüübil.

Juriidiline / hooldusringi / akrediteeritud testid – teie proovid salvestatakse vähemalt kuus kuud või vastavalt lepingulistele ja juriidilistele nõuetele, kui kauem. Kõik nende katsetega seotud andmed ja dokumendid säilitatakse vastavalt akrediteerimisasutustele, mis on seadusega nõutud mõnel juhul vähemalt viis aastat või kauem. New Yorgi tervishoiu osakond nõuab, et kõik testidokumendid säilitataks 7 aasta jooksul. Kõik sellised saatedandmed hävitatakse vastavalt minimaalsetele ajavahemikele igal järgneval aastal.

Mittekohustuslik / vahistamiskatse mitte-ketid – proovid hoiame 6-8 nädalat või vastavalt lepingulistele ja juriidilistele nõuetele pikemaks ajaks. Kõiki nende katsetega seotud andmeid ja andmeid säilitatakse vähemalt ühe aasta jooksul ja need hävitatakse kord aastas pärast seda.

7. TEIE TURVALISUS.

Me oleme pühendunud teie teabe turvalisuse kaitsele. Me kasutame mitmesuguseid mõistlikke turbetehnoloogiaid ja -menetlusi, mis aitavad kaitsta teie teavet volitamata juurdepääsu, kasutamise või avalikustamise eest. Juurdepääs teie isiklikule teabele on piiratud ja me võtame mõistlikud meetmed tagamaks, et teie isiklikke andmeid ei pääseks juurde. Kuigi DDC üritab oma valduses olevat isikuandmeid kaitsta, ei ole turvasüsteem täiuslik ja DDC ei saa lubada, et teie isiklik teave jääb igas olukorras kindlasti turvaliseks.

8. VAIDLUSTE RESOLUTSIOON.
Kui teil on küsimusi või probleeme, võtke ühendust DDC-ga e-posti aadressilt contact@dnacenter.com. Me teeme kõik, mis teie muredega tegelemiseks. Kui arvate, et teie kaebust on puudulikud, kutsume teid teavitama meid edasiseks uurimiseks. Kui teie ja DDC ei suuda vaidlust lahendada, võite esitada oma kaebuse JAMSile (asub Ameerika Ühendriikides) vahendamise eest JAMSi rahvusvaheliste vahendusreeglite alusel, mis on kättesaadavad JAMSi veebisaidil www.jamsadr.com . Küsimused ja kommentaarid seoses selle poliitikaga tuleb saata aadressile privacy-oficher@dnacenter.com.

Kui usute, et me ei ole teie andmeid vastavalt kehtivatele andmekaitse seadustele töödelnud, võite esitada kaebuse oma vastavale järelevalveasutusele või andmekaitse reguleerivale asutusele.

9. MÄRKUS USA KASUTAJATE VÄLJAS.

DDC põhineb ja see veebisait on hostitud Ameerika Ühendriikides. Kui olete pärit Ameerika Ühendriikidest väljaspool asuvast riigist, kus kehtivad andmete kogumise, kasutamise ja avalikustamise seadused, mis võivad Ameerika Ühendriikide seaduste kohaselt erineda ja mis annavad DDC-le teavet, siis arvestage, et kõik DDC-le edastatavad andmed võidakse üle kanda Ameerika Ühendriigid. Andes oma teavet, annavad käesolevaga teile konkreetselt ja sõnaselgelt nõusoleku selliste üleandmiseks ja töötlemiseks ning nende kogumiseks, kasutamiseks ja avalikustamiseks, mis on esitatud käesolevas dokumendis või mis tahes tingimustel ja tingimustel, mis on seotud veebisaidi ja meie Teenuste kasutamise ja nendega tutvumisega vastavalt käesolevas dokumendis kirjeldatule. Privaatsuspoliitika.

10. MUUDATUSED SELLE PRIVAATSUSPOLIITIKAS.

See privaatsuspõhimõte on aeg-ajalt läbi vaadatud ja kui me muudame teie teabe kasutamisel olulisi muudatusi, teavitame teid sellest, saates teile e-kirja viimasele meiliaadressile, mille meile meile andsite ja / või märkimisväärselt postitades muudatuste teate meie veebisaidil või meie teenistuses. Kõik käesoleva privaatsuspoliitika olulised muudatused jõustuvad kolmekümne (30) kalendripäeva jooksul pärast e-kirja saatmist teile e-posti teel või kolmekümne (30) kalendripäeva jooksul pärast meie postitatud teate saatmist muudatustest meie saidil või meie teenistuses. Need muudatused jõustuvad kohe meie veebisaidi või teenuste uute kasutajate jaoks. Pidage meeles, et alati olete vastutav teie teabe ajakohastamise eest, et anda meile kõige uuem e-posti aadress. Igal juhul võivad selle privaatsuseeskirja muudatused mõjutada meie teabe kasutamist, mille esitasite meile enne muudatuste teavitamist. Kui te ei soovi oma teabe kasutamisel muudatusi lubada, peate meile enne muudatuste jõustumiskuupäeva meile teatama, et soovite oma kontot deaktiveerida. Meie veebisaidi või teenuste jätkuv kasutamine pärast selliste muudatuste teatavakstegemist näitab teie nõusolekut selliste muudatuste kohta ja nende muudatuste tingimuste täitmist.

11. KONTAKTINFO.

Me tervitame Teie kommentaare või küsimusi selle privaatsuseeskirjade kohta. Palun saatke meile e-posti aadressil privacy-officer@dnacenter.com või võtke meiega ühendust järgmisel aadressil või telefoninumbril:

ONE DDC WAY
FAIRFIELD OH 45014
1-800-362-2368

Kui DDC vajab või on vaja teiega ühendust võtta mis tahes sündmuse kohta, mis sisaldab teie kohta teavet, võime me seda teha e-posti, telefoni või posti teel.

Muudetud 25. mail 2018